Grieķija plāno atsākt tūrismu jau maijā

Grieķija paziņojusi par plāniem, kas paredz valsti atvērt tūristiem jau 14. maijā. Visai drīz plānots uzsākt tūrisma sektorā strādājošo cilvēku vakcināciju.

Tikko kā būs vecāku un neaizsargātu cilvēku grupas vakcinācija noslēgusies, nākamā rindas kārtībā uz poti pret Covid-19 būs tūrisma industrija. Šāds solis sperts, lai Grieķija pēc iespējas ātrāk varētu uzņemt ceļotājus. Vietā piebilst, ka pirms pandēmija Grieķija gadā uzņēma 31 miljonu apmeklētāju, un šī nozare dod apmēram piekto daļu ienākumu valstī.

Grieķija būs gatava uzņemt vakcinētos pret vīrusu, Covid-19 pārslimojušos, kuri var pierādīt antivielas, kā arī tos, kuri var uzrādīt negatīvu Covid-19 testu.

Grieķijas atvēršanu gaida arī britu tūristi, kuriem gan vēl ir ļoti stingri ierobežojumi, taču pēc plāna paredzēts, ka starptautiskie ceļojumi Anglijas pilsoņiem varēs sākties 17. maijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Boutique viesnīca “Lielbornes muiža” TAKA
Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas viesnīca iekārtojusies 19.gs. 20-tajos gados celtajā muižas kungu mājā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 22.05.2025 Dobelē zied ceriņi  Nikos Travel
Ceriņi, Dobele...pavasaris... Tas ir garšīgi,skaisti un baudāmi. Tikai reizi gadā- 24.05.2025. Pievienojies un baudi pavasara smaržu! | Skatīt vairāk
30 EUR
Ielūdz jaunais mūziķis Mariuss Grencis Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas | Skatīt vairāk
no 8 EUR
Viesu nams "Laimes Taure" TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.6508801sec.