Slovēnija aicina tūristus

Slovēnija ir oficiāli atvērta tūristiem. Kā viena no pirmajām valstīm, kura saņēma Pasaules ceļojumu un tūrisma padomes Drošas ceļošanas zīmogu, Slovēnija arī radīja droša tūrisma (Green&Safe ) apzīmējumu, lai palīdzētu ceļotājiem izvēlēties drošākās viesnīcas, ekskursiju programmas un daudz ko citu.

Droša tūrisma (Green&Safe) apzīmējuma ieviešana ir Slovēnijas apņemšanās nodrošināt atbildīgu, drošu un videi draudzīgu tūrismu. Šo apzīmējumu saņem tūrisma nozares uzņēmumi, kuriem ir pēc iespējas augstāki higiēnas un drošības protokoli. Turklāt Slovēnija arī ieviesa sistēmu, kas ļāva valsts uzņēmumiem un tūrisma nozarei lēnām atsākt darbību.

Slovēnija daudz ko piedāvā dabas mīļotājiem: skaistus kalnus un mežus, Adrijas jūru, Panonijas līdzenumu. Ēdiena cienītāji var baudīt Slovēnijas ēdienus, kuriem ir vēsturiskas tradīcijas. Slovēnijas virtuve ir ietekmējusies no Horvātijas, Ungārijas, Austrijas un Itālijas virtuves tradīcijām. Šogad Slovēnija ir nosaukta par Eiropas 2021.gada gastronomijas reģionu.

Ceļotājiem, kas ierodas Slovēnijā no valstīm, kas ir zaļajā sarakstā, ar zemu Covid-19 saslimstību, nav iebraukšanas prasību; tie ceļotāji, kas ierodas no valstīm, kas ir sarkanajā sarakstā, kā piemēram Amerikas Savienotās Valstis, var iekļūt Slovēnijā, esot pilnībā vakcinēti un uzrādot negatīvu Covid-19 testu vai arī uzrādot pozitīva testa pierādījumu, kas ir veikts vismaz desmit dienas iepriekš.

Vairāk informācijas:

www.slovenia.info

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lielbornes muiža un parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Kalkūnes muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.01.2026 - 22.01.2026 Latvijas skolu Ziemas festivāls 2026! Madonas TIC
Ziemas festivāls ir viens no lielākajiem kompleksajiem ziemas sporta veidu pasākumiem Latvijā, festivāla programmā iekļauti 13 sporta veidi. | Skatīt vairāk
Skrindu dzimtas muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muzeja pastāvīgā ekspozīcija ir veltīta pirmajiem tautas atmodas darbinieku, brāļu Skrindu dzīvei un darbam. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.79706907sec.