Viens no Parīzes pazīstamākajiem muzejiem atklās savu pirmo filiāli Amerikas Savienotajās Valstīs.

Pompidū centrs, kas ir viens no pazīstamākajiem muzejiem Parīzē, Francijas galvaspilsētā, plāno atvērt filiāli Ziemeļamerikā, pilsētā Džērsijā 2024. gadā.

Pompidū centrs 2023. gada beigās aizvērsies uz trīs gadu rekonstrukciju un tam būs jauna vieta, kur iepazīt tā muzeju kolekciju.

Džērsijas pilsēta, kurai ir 262 075 iedzīvotāji, atrodas tieši pāri Hudzonas upei no Manhetenas. Pompidū centram ir jau filiāles Malagā, Spānijā (kas tika atvērta 2015. gadā), Briselē (atvērta 2018. gadā) un Šanhajā (atvērta 2019. gadā).

Muzeju plānots atvērt 2024. gada sākumā. Tas būs pazīstams kā kultūras centrs Pompidū centrs x Džērsija. Tajā būs gan 20., gan 21. gadsimta mākslas darbi, ar 120 000 ievērojamu gleznu kolekciju, kā arī tajā notiks dažādi pasākumi, kuri apvienos mākslu un idejas.

Pompidū centra ēka būs četru stāvu un atradīsies tikai 15 minūšu braucienā ar vilcienu no Pasaules tirdzniecības centra.

Vairāk informācijas:

www.centrepompidou.fr

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2025 - 20.07.2025 Mājas kafejnīcu dienas Augšdaugavas novadā TAKA
No 19. līdz 20. jūlijam ikvienam interesantam būs lieliska iespēja doties garšu ceļojumā Augšdaugavas novadā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.07.2025 - 20.07.2025 Brīvdabas koncerts : Jānis Paukštello  Salaspils novada TIC
20. jūlijā, plkst. 16.00, Daugavas muzejā notiks šīs vasaras pirmais svētdienas pēcpusdienas koncerts – nu jau par tradīciju kļuvusi muzikāla | Skatīt vairāk
Vecračinas pilskalns TAKA
Vecračinas pilskalns atrodas Augšdaugavas novada Naujenes pagastā Daugavas labajā krastā Vecračinas sādžā, 2,5 km uz D no Izvaltas dzelzceļa stacijas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.50383306sec.