Puketa ir oficiāli atvērta vakcinētiem tūristiem

No 1.jūlija Puketa ir oficiāli atvērta pilnībā vakcinētiem tūristiem bez karantīnas ievērošanas. Iedzīvotāji no Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, var doties uz Puketu, neievērojot karantīnu.

Taizemes valdība pieprasa negatīvu PCR testu apmeklētājiem, vakcinācijas sertifikātu. Nevakcinēti bērni līdz 18 gadu vecumam var ceļot kopā ar pilnībā vakcinētiem vecākiem vai viņu aizbildņiem. Viņiem jābūt medicīniskai izziņai ar PCR laboratorijas rezultātu, kas norāda, ka Covid-19 netiek atklāts un izsniegts ne vēlāk kā 72 stundas pirms izlidošanas.

Ceļotāji var brīvi ceļot pa Puketu, izbaudīt dažādas aktivitātes, kā piemēram, snorkelēšanu. Ja ceļotāji vēlas doties uz citām Taizemes pilsētām, Puketā jāpavada 14 dienas.

Ceļotājiem jāuzturas vienā un tajā pašā viesnīcā pirmās 7 dienas. Pēc tam var nakšņot citā viesnīcā.

Dažas ziņas, kas jāzina pirms ierašanās Puketā:

• Jābūt pasei ar vīzu
• Pirms ierašanās, jāpiesakās iebraukšanas sertifikātam (COE) tiešsaistē, https://coethailand.mfa.go.th/
• Visiem ceļotājiem, tostarp pilnībā vakcinētiem tūristiem un bērniem līdz 18 gadu vecumam, ne ilgāk kā 72 stundas pirms izlidošanas uz Puketu ir jāuzrāda negatīvs PCR rezultāts.
• Vakcinācijas sertifikāts, kas veikts vismaz 14 dienas pirms ceļojuma datuma
• Priekšapmaksas kopija par viesnīcu un RT-PCR testa kopija
• Lidojuma maršruta kopija. Vietējie tranzīti Taizemē pašlaik nav atļauti. Ja uzturaties mazāk nekā 14 dienas, ir jāuzrāda apstiprināta lidojuma biļete ar izlidojošo lidojumu no Puketas.

Ierodoties ceļotājiem ir jālejupielādē un jāaktivizē mobilā lietotne Mor Chana, kas nodrošina visu svarīgo informāciju par COVID. Visiem ceļotājiem ierašanās laikā jāveic iepriekš rezervēts PCR tests, kas tiks izsniegts 12 stundu laikā. Ja rezultāts būs pozitīvs, ceļotājiem par saviem līdzekļiem būs jāārstējas kādā no medicīnas iestādēm.

Esot Puketā, apmeklētājiem jāveic iepriekš rezervēti PCR testi. Jāpaliek mazāk nekā 7 dienās. Bērniem līdz 6 gadu vecumam uzturēšanās laikā nav jāveic nekādi testi, taču bērniem no 6 līdz 18 gadiem uzturēšanās laikā ir jāveic PCR testi.

Vairāk informācijas: www.tourismthailand.org

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bruņenes (Bruņu) muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
No muižas apbūves ir saglabājušies 19. gs. celtie staļļi, 2 laukakmeņu mūra saimniecības ēkas un pils. | Skatīt vairāk
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”  Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Lielbornes muiža un parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Maljorka. Agrā izpārdošana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
VASARA 2026 // MALJORKA - atpūtas un ballīšu MEKA // cenu piemēri MAIJAM | Skatīt vairāk
no 829 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.63520002sec.