Lai apmeklētu Īrijas Mohēras klintis, būs jāizmanto rezervēšanas sistēma

Lai apmeklētu Mohēras klintis, vienu no populārākajiem un trauslākajiem Īrijas tūrisma objektiem, būs jāizmanto jauna agrās rezervēšanas sistēma, kas paredzēta, lai uzlabotu apmeklētāju plūsmu, pārvaldot pieprasījumu un ietilpību.

Apmeklētāju piesaistes vadības sistēma (VAMS), kas būs integrēta biļešu iegādes, rezervēšanas un apmeklētāju pārvaldības sistēma, tiek ieviesta kopā ar Vivaticket, lai uzlabotu kopējo 1,6 miljonu gada apmeklētāju pieredzi.

Plānots, ka rezervēšanas sistēma VAMS, kas ļaus personām un grupu ekskursijām rezervēt apmeklējumus pēc laika, būs pieejama jau šovasar. Šīs sistēmas parādīšanās sakrīt ar ilgtspējīga, ilgtermiņa ģenerālplāna izstrādi Mohēras klinšu apmeklētāju pieredzes uzlabošanai.

Mohēras klintis ir atklāšanas punkts Īrijas savvaļas Atlantijas ceļā un tās ir galvenā vieta Burrenas un Mohēras klinšu ģeoparkā, kas ir iekļauts UNESCO sarakstā. Mohēras klintis ir arī īpaša aizsargājama teritorija putniem un savvaļas dzīvniekiem, un pilnībā piederoša tūrisma vērtība Klāras apgabala padomei.

Vairāk informācijas:

www.cliffsofmoher.ie


SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pazemināts testesterons? Republikas laukuma klīnika
Pētījumi rāda, ka testosterona līmenis dabiski samazinās ar vecumu – aptuveni par 1% gadā pēc 30 gadu vecuma. | Skatīt vairāk
Tenerife - skolas brīvlaikā. 07.-14.03. Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Vietu skaits ierobežots! Rezervējiet laikus un pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Kanāriju salās! | Skatīt vairāk
no 1155 EUR
Z/S “Egles” senlietu privātkolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Z/S „Egles” guļbaļķu klētiņā ierīkota senlietu privātkolekcija. Te apskatāmi dažādi senie lauksaimniecības darbarīki. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47350407sec.