Ārzemnieki steidz anulēt tūres uz Krieviju

Pēdējā laikā Krievijas ienākošā tūrisma operatori saskārušies ar nepatīkamu tendenci – ārvalstnieki masveidā sākuši anulēt iepriekš rezervētās tūres uz Krieviju.

Galvenais iemesls ir viens – jaunie ierobežojumi Krievijā. Proti, šobrīd izsludinātās tā dēvētās “kovidbrīvdienas”, kā arī fakts, ka turpmāk restorānos, muzejos un citās izklaides vietās varēs iekļūt tikai ar QR kodu, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Diemžēl Krievija nebūt nesteidz atzīt Eiropas kovidpases. Tieši tāpat, kā Eiropa nesteidz atzīt Krievijas Covid-19 ražotās “Sputnik V” vakcīnas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 26.12.2025 “Mazais princis” – iestudējums Līvānu TIC
Mūziku šai izrādei radījis viens no izcilākajiem Latvijas komponistiem Juris Kulakovs. | Skatīt vairāk
no 10.00 EUR
Ceļojumi Tūres Aviobiļetes Viesnīcas Vīzas WOOPS
Atklājam pasauli kopā! Sazinies ar ceļojumu konsultantu! Ēģipte, Turcija, Grieķija, Bulgārija, Melnkalne, Albānija, Spānija, Portugāle, Itālija, | Skatīt vairāk
Dvietes senlejas informācijas centrs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parkā „Dvietes paliene” Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs „Gulbji”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39630508sec.