Itālija līdz janvāra beigām stingrāk kontrolēs iebraucējus

Itālijas Veselības ministrija informē, ka no 16. decembra stājas spēkā stingrāki ierobežojumi visiem, kuri vēlas ierasties valstī. Šādu cilvēku, ņemot vērā slēpošanas sezonu, šobrīd ir gana daudz.

Visām personām, kas ieceļos Itālijā laikā no 16. decembra līdz 31. janvārim, obligāti jābūt negatīvam Covid-19 antigēnu testa rezultātam, turklāt tam jābūt veiktam ne ātrāk kā 24 stundas pirms plānotās ierašanās. Der arī negatīvs PCR testa rezultāts, taču testam jābūt veiktam ne agrāk kā 48 stundas pirms plānotās ierašanās.

Personām, kas nav vakcinētas, pēc ierašanās Itālijā jāievēro piecu dienu karantīna. Pēc piecām dienām jāveic atkārtots antigēnu vai PCR tests, ko tūristam jāsedz no saviem līdzekļiem.

Slēpošanas trasēs izmantot pacēlājus, apmeklēt restorānus, klubus vai citas izklaides vietas drīkst tikai tie, kuri izgājuši pilnu vakcinācijas kursu vai arī pārslimojuši Covid-19, informē tūroperators “Novatours”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
"Baltais flīģelis" 25. jubilejas programma Siguldas novada TIC
Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis” atklās 25. jubilejas sezonu ar īpašu programmu “ZĪDA CEĻŠ”. | Skatīt vairāk
Sāpes un pietūkums locītavās? Republikas laukuma klīnika
Reimatoīdais artrīts nav tikai locītavu sāpes — tas ir autoimūns karš tavā ķermenī. Agrīna diagnostika var glābt kustību brīvību. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.09.2025 - 14.09.2025 Nakts koncerts Piksāru baznīcā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13. septembrī plkst. 21.00 Piksāru baznīcā Nakts koncertā ar Jāņa Lūsēna skaņdarbiem uzstāsies kamerkoris “Vidus’’. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.09.2025 - 10.09.2025 Aktīva atpūta visai ģimenei Ventspils TIC
Ventspils veloparka dizains ir īpašs un unikāls ar to, ka šī ir pirmā šāda divlīmeņu trase Eiropā un trešā Pasaulē. Izmēģini! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69222689sec.