Katara jau laikus brīdina par ierobežojumiem Pasaules kausa futbolā laikā

Katara 2022. gadā uzņems Pasaules kausu futbolā, kas risināsies no 21. novembra līdz 7. decembrim. Futbola fani jau laikus tiek brīdināti, ka alkohola lietošanas būs pieļaujama tikai speciālās zonās 5* viesnīcās un stadionos, bet par ļoti augstu cenu.

Pat šampanietis, alus un vīns būs pieejami stadionos tikai īpašās “tūristu zonās”. Tiek norādīts, ka alkohols maksāšot no 4 950 ASV dolāriem. “Mēs nedzeram. Mēs neieļaujam pieticīgu apģērbu, lamāšanos un homoseksualitāti,” tā izteicies kāds vietējais iedzīvotājs, kuru citē “The Post”.

Ja nu kāds futbola fans vēlas doties uz Kataru un lietot tur arī alkoholu, jārezervē viesnīca 5* viesnīcā, kurai ir alkohola licence. Šādās viesnīcās glāze vīna maksā, sākot no 20 ASV dolāriem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Dabas parks “Daugavas loki” TAKA
Dabas parks “Daugavas loki” izveidots, lai saglabātu unikālos dabas kompleksus, dabas, kultūrvēstures vērtības un maz pārveidotās savdabīgās | Skatīt vairāk
Testosterona deficīts? Republikas laukuma klīnika
Hipogonadāliem vīriešiem ir arī augstāka prevalence trauksmes traucējumiem un depresijai, pazemināta motivācija, pazeminātas koncentrēšanās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.4741199sec.