Krievijas portāls: Viesnīcas spiestas pazemināt cenas

Lai gan pēc sankciju ieviešanas un Krievijas teju vai nogriešanas no pasaules vietējais tūrisms varēja saberzēt rokas, gaidot lielus iekšzemes tūristu pūļus, pagaidām šīs cerības nav attaisnojušās, un Krievijas populārajos kūrortos viesnīcu cenas strauji pazeminās, vēsta Krievijas tūrisma portāls Tourprom.ru.

Krievijas dienvidos ir kara dēļ ir slēgtas vairākas lidostas. Turklāt Ukrainā notiekošais karš liek cilvēkiem apdomāt, doties vai arī nē uz Krievijas dienvidu kūrortiem, starp kuriem tiek minēta arī Krima.

Martā viesnīcu īpašnieki paaugstināja cenas naktsmītnēm, gaidot saspringto vasaras sezonu, taču tagad viesnīcu istabiņu cenām jau vērojams kritums par 15-45%. Viesnīcnieki bija plānojuši, ka grūtības tūristiem doties uz ārzemēm paaugstinās interesi par vietējiem tūristiem. Taču tagad, salīdzinot ar periodu gadu iepriekš, rezervāciju apjoms esot samazinājis par 20%. Bet Krimā rezervāciju kritums esot pat 50%.

Viesnīcas palikušas lētākas ne tikai Krimā, bet arī Sočos, uz kurieni gan ir iespējams aizlidot, taču gaisa telpu slēgšana novedusi pie tā, ka lidojums no Krievijas lielākajām pilsētām ir daudz ilgāks.

Cenu kritums gan esot liels tikai kūrortos, bet pilsētās, kas vienmēr pelnījušas tūristu uzmanību kā ekskursiju vietas, kritums nav tik straujš. Piemēram, Kazaņā viesnīcas palikušas pat dārgākas par 16%, bet Sanktpēterburgā – par 12%.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pilna Servisa Līzings Opel Grandland Europcar
Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.05.2025 - 24.05.2025 Brīvdienas RODĀ ar viss iekļauts! Latvia Tours
Izbaudi grieķu salu burvību – Rodas sala piedāvā kristāldzidru jūru, senu vēsturi un bezrūpīgu atpūtu ar viss iekļauts ēdināšanu | Skatīt vairāk
no 431 EUR
Ilgas muižas pils TAKA
Ēka celta pēc arhitekta Vilhelma Neimaņa projekta 19. gs. otrā pusē kā Ilgas muižas medību pils. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Kalabrija - pēdējā brīža piedāvājums Estravel Latvia
Kalabrija, Lamezia Terme, Itālija - 25.05., 01.06., 21.09. un 28.09.2025. // 7 naktis // Akcijas vietu skaits ierobežots, līdz 19.05. | Skatīt vairāk
no 343 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.98543286sec.