Somi Krievijas tūristiem sagādā nepatīkamu pārsteigumu

Somija pavisam nesen atcēla Covid-19 ceļošanas ierobežojumus, un šobrīd šī valsts ir atvērta arī ceļotājiem no Krievijas, kas naski steidz izmantot piedāvājumu, gluži vai apgāžot vīzu centru ar pieprasījumiem.

Bet, ierodoties Somijā, ceļotājus no Krievijas sagaidījis nepatīkams pārsteigums. Proti, Somijā piedāvā Krievijas rubļus mainīt pret kursu 1 eiro – 120 Krievijas rubļi, ka ir krietni augstāks, nekā Krievijā noteiktais. Zīmīgi, ka oficiāli mainīt Krievijas rubļus pret eiro Somijā nav iespējams, bet esot darbīgi cilvēciņi, kuri neoficiāli to dara, un, kā paši krievi saka, par cenām, kas līdzvērtīgas laupīšanai.

Savā ziņā ceļotāji, kuri nav laikus samainījuši rubļus pret eiro, nonākuši bezizejā, jo, kā zināms, pasaulē atzītas maksājumu kartes viņiem nav praktiski pieejamas, bet pašmāju MIR Somijā neņem pretim.

Portāls Tourprom.ru norāda, ka jaunums esot arī robežas šķērsošana – tagad Krievijas pilsoņiem jāatbild uz dažādiem jautājumiem, tostarp, cik daudz eiro viņi ieved Somijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
40% Mekongas upes luksus kruīziem Estravel Latvia
Līdz 31.03.// 7 naktis kruīzā, 2 + 3/2 naktis pirms un pēc kruīza // no Hošiminas vai Siam Reap // augusts - oktobris | Skatīt vairāk
no 2637 EUR
Grieķija šovasar – 4 galamērķi! Latvia Tours - Berga bazārs
Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku | Skatīt vairāk
no 465.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2026 - 22.03.2026 Sadziedāšanās etnovakars Valmieras novada Tūrisma pārvalde
21. martā plkst. 18.00 Valmiermuižas alus viesistabā sadziedāšanās etnovakars ar tradicionālās mūzikas grupu “Banga”. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Grandiozs ceļojums uz MALAIZIJU AL SVETS
Aicinām jūs iegremdēties īstā piedzīvojumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.1074059sec.