Vācijas valdība apstiprina Covid-19 ierobežojumus

Vācijas valdība 24. augustā apstiprinājusi pasākumus,kas būs veicami, lai rudenī ierobežotu Covid-19 izplatību.

Valdības lēmums paredz FFP2 maskas nēsāt lidmašīnās, tālsatiksmes vilcienos un autobusos, kā arī slimnīcās un aprūpes namos. Turklāt, lai iekļūtu veselīibas aprūpes iestādēs, būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts.

Tomēr federālajām zemēm no 1. oktobra līdz 7. aprīlim būs tiesības noteikt savus ierobežojumus, atkarībā no inficēšanās līmeņa.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Nodarbības skolēniem Naujenes muzejā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Naujenes Novadpētniecības muzejs aicina skolēnus un pedagogus iepazīt Augšdaugavas novada kultūrvēsturi, dabu un tradīcijas piedaloties izglītojošās | Skatīt vairāk
Chris Noah koncerts Siguldas novada TIC
Jaunā un talantīgā latviešu mūziķa līdz šim lielākais solokoncerts Siguldas pilsdrupās | Skatīt vairāk
Norvēģijas fjordu kruīzs. Premium klase Estravel Latvia
Piedāvājums 2026. un 2027. gadam // 7 naktis // pilna laika ēdināšana // izklaide uz kuģa | Skatīt vairāk
no 1005 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.02131796sec.