Somijas nostāja stingra: Robežas Krievijas tūristiem ciet

Somijā, kas līdz šim bija pēdējie Krievijas sauszemes vārti uz Eiropu, no 30. septembra vairs neielaidīs valstī ceļotājus no Krievijas ar Šengenas tūristu vīzām, paziņojis Somijas ārlietu ministrs Peka Hāvisto.

Somija jau ar septembri bija ierobežojusi Šengenas vīzu izsniegšanu krievijas pilsoņiem, taču iebraucēju plūsma nemazinājās – Krievijas pilsoņi aktīvi izmantoja citu valstu izsniegtās Šengenas vīzas.

Turpmāk krievi Somijā varēs ieceļot, lai apciemotu ģimenes locekļus, strādātu vai studētu, kā arī paredzēti īpaši izņēmumi humānu apsvērumu dēļ.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.11.2025 - 29.11.2025 Ulda Stabulnieka jubilejas koncerts Liepājas reģiona TIB
29. novembrī Liepājas Latviešu biedrības namā izskanēs Ulda Stabulnieka 80 gadu jubilejas koncerts "Tik un tā". | Skatīt vairāk
Ziema - aktīvai atpūtai un baudīšanai Estravel Latvia
Operatoru un Viss-iekļauts piedāvājumi. Tūres ar slēpošanas skolām un kalnu panorāmas un ziemību piedzīvojumu cienītājiem. // Atpūta dažādām | Skatīt vairāk
no 310 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.21748686sec.