Amsterdama aizliedz jaunu viesnīcu būvniecību

“Mēs vēlamies padarīt pilsētu dzīvotspējīgu iedzīvotājiem un apmeklētājiem,” vēsta Nīderlandes pilsētas Amsterdamas pašvaldība, pamatojot aizliegumu divu jaunu viesnīcu celtniecībai, vēsta “Euronews”.

Amsterdama cīnās ar virstūrismu, un tieši šis ir iemesls, kādēļ pašvaldība nedod atļauju divu jaunu viesnīcu celtniecībai. Plānots, ka jaunu naktsmītņu celtniecībai zaļā gaisma tiks dota tikai tādā gadījumā, ja tiks slēgta kāda cita ēka. Un tas nozīmē, ka gultasvietu skaits tūristiem šajā pilsētā tiek ierobežots.

Tāpat cīņai ar pārlieku lielo tūristu pieplūdumu pašvaldība plāno ierobežot upju kruīzus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skaistule Kuba - tāda, kāda tā ir! Estravel Latvia
Ekskursiju celojums: 10.- 24.03.2026. // No Rīgas // transfēri, 4* un 5* viesnīcas, puspansija, ekskursijas ar Jolantu un vietējiem gidiem | Skatīt vairāk
no 3555 EUR
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi, 6 istabas nakšņošanai | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.65262294sec.