Spānija meklē līdzekļus cīņai ar nepatīkamām virstūrisma sekām – čurāšanu jūrā

Tā nav iedoma vai mazu bērnu niķi, bet daudzi tūristi tiešām savas dabiskās vajadzības mēdz nokārtot jūrā. Gaidot rekordlielu viesu skaitu, Malagas varasvīri ir iedvesmojušies no Spānijas ziemeļu pilsētas Vigo un pacēluši naudas sodu par urinēšanu jūrā līdz 750 eiro, vēsta “Euronews”.

Čurāšana jūrā nu ir aizliegta 25 Malagas pašvaldības pludmalēs. Aizliegts čurāt ne tikai jūrā, bet arī uz sauszemes. Vietā gan piebilst, ka pludmales smiltīs urinējošus tūristus ir daudz vienkāršāk pieķert nozieguma brīdī – nav ziņu, ka kādam likumsargam būtu izdevies aiz rokas vai kādas citas ķermeņa daļas noķert atpūtnieku, kurš urīnpūsli atvieglo ūdenī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Nebeidzama vasara ar Club Med! Estravel Latvia
Iegādājieties savu sapņu ceļojumu 2025. gada nogalei un 2026. gadam, ietaupot līdz pat 30%. // Viss iekļauts serviss! | Skatīt vairāk
no 855 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.10.2025 - 26.10.2025 Samantas Tīnas koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
25.oktobrī koncertzālē "Valmiera" notiks Samantas Tīnas koncerts “Vēstule Tev – nepateiktais”. | Skatīt vairāk
 Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.54029608sec.