Jaunās robežkontroles sistēmas ieviešana Eiropas Savienībā atlikta uz nezināmu laiku

Entry/Exit System (EES) jeb tā dēvēto ieceļošanas/izceļošanas sistēmu Eiropas Savienībā bija paredzēts ieviest 2024. gada 10. novembrī, taču 2024. gada 10. oktobrī ES iekšlietu komisāre Ilva Jūhansone nākusi klajā ar apgalvojumu, ka novembrī šī sistēma netiks ieviesta, vēsta “Euronews”.

Izrādās, tādas valstis kā Francija, Vācija un pat Nīderlande nav gatavas jaunās sistēmas ieviešanai, tādēļ tā atlikta uz pagaidām nezināmu laiku.

Jaunā sistēma paredz atteikties no zīmogiem pasē trešo valstu pilsoņiem un vākt biometriskos datus, tai skaitā sejas attēli un pirkstu nospiedumi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes novadpētniecības materiālu krātuve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes pagasta novadpētniecības materiālu krātuve atrodas Dvietes pagasta centrā „Pīlādžu” mājas 1.stāvā. | Skatīt vairāk
Seminar and Conference Venues in Bauska Bauskas TIC
We have compiled a list of seminar and conference venues in Bauska Municipality. | Skatīt vairāk
Piedzīvojumu ceļojumi -30%  Estravel Latvia
Black Friday ietvaros līdz 01.12. - piedzīvojumu ceļojumiem atlaides līdz pat 30%. Vairāk piedāvājumu jautājiet mūsu ceļojumu konsultantam | Skatīt vairāk
no 374 EUR
Apvienotie Arābu Emirāti Estravel Latvia
Sezonas sākums jau Drīz! // Operatoru tūres // sākot no 7 naktīm, ar lidojumu no Rīgas un izvēlēto ēdināšanu | Skatīt vairāk
no 825 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.42236209sec.