VIDEO: Japānā startēs «mobilā kapsulu viesnīca»

Japānā ar 2025. gada 4. martu darbību uzsāks guļamautobuss ar divstāvu gultām, ko kompānijas vadība jau nodēvējusi par “mobilo kapsulu viesnīcu”, vēsta “Mirror”.

Autobuss, kurā sēdekļus var transformēt par divstāvu gultu, savienos Tokiju un dienvidu pilsētu Koči. Šāds pakalpojums ir radīts jauniešiem, lai ietaupītu viņu izmaksas uz naktsmītni un ļautu ceļot ekonomiskāk.

Paredzams, ka brauciena ilgums būs 13 stundas. Autobuss jau nodēvēts par “Sommeil Profond”, kas tulkojumā no franču valodas nozīmē “dziļš miegs”.

Autobusā būs 12 gultas, kurās varēs izgulēties 24 cilvēki. Brauciena cena – 7300 jenu jeb apmēram 47 eiro. Vēlāk gan plānots, ka brauciens būs dārgāks – cena pieaugs līdz 14 tūkstošiem jenu jeb apmēram 80 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lieldienu atlaides Europcar
Europcar ir klāt ar izdevīgiem piedāvājumiem! Rezervē līdz 16. martam un saņem atlaides auto nomai ārzemēs līdz pat 30. septembrim! | Skatīt vairāk
Lielbornes pastaigu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk
Ververu krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Tā ir vismaz 36 m augsta kvartāra iežu krauja, kuras nogāzes slīpums sasniedz 38 grādus. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::4.08884311sec.