Brīdina par viltotiem medikamentiem Āfrikā [1]

Ceļotājiem, kas plāno doties uz Āfriku, vajadzētu visus nepieciešamos medikametus iegādāties mājās – iesaka Vācijas Ceļojumu medicīnas centrs. Visvairāk jāuzmanās tiem, kas iegādājas zāles Kenijā vai Nigērijā. Tieši šajās valstīs tika konstatēts liels daudzums viltotu medikamentu. Lielākā daļa viltojumu ir zāles pret malāriju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Kārlis 09/12/2007 09:59 Zālēs ceļojumam gan parasti pērku tepat jebkurā gadījumā, vilto vai nevilto, bet, ja gadās (pthu, pthu, pthu) saskarties ar vietējo medicīnu eksotiskā zemē, sākotnēji mēģinam konsultēties ar ceļojumu biedriem.
Lai nu kā - nopirkt viltotas malārijas zāles !! Kaut gan ko saprot ar vārdu viltots? visdrīzāk tās ir nelicenzētas zāles kas izgatavotas kādā trešajā zemē un ievestas bez nodokļiem. Vai Krievijas un Baltkrievu analgīns ir sliktāks par Vācijā ražoto?
Noteikti, jo viņš ir 10x lētāks ;)

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.7077949sec.