Atklāta ceļotāju sazināšanās mājaslapa

Visi, kuri daudz laika pavada ceļā, zina, cik reizēm mēdz kļūt vientuļi, un nejauša tikšanās ar pazīstamu cilvēku svešā pilsētā ir kā dzimšanas dienas dāvana. Cilvēki ceļo arvien biežāk un arvien tālāk, un arī stāstu par šādām nejaušībām ir ļoti daudz. Ņemot vērā šos aspektus, atvērts jauns interneta resurss – www.dopplr.com.
Tas ir tīkls, ar kura palīdzību savstarpēji pazīstami cilvēki varēs satikties, lai kurā pasaules malā būtu nonākuši.

Jums atliek vien ievadītdopplr.com lapā informāciju par ceļojumu un pazīstamiem cilvēkiem, un, ja kāda paziņas maršruts saskarsies ar jūsējo, jūs nekavējoties tiksiet par to informēts (internetā vai ar mobilā tālruņa palīdzību).

Lai gan šo resursu radījusi starptautiska komanda, tas palīdz ne tikai gargabalniekiem – atrast ceļojošos paziņas iespējams arī tad, ja viesojaties kaimiņpilsētā, no valsts neizbraucot.

Pagaidām gan darbojas tikai lapas ielūguma versija, bet līdz gada beigām tā jau darbosies pilnā apjomā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Baudi ziemas priekus Augšdaugavas novadā! Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kamēr ziema mūs priecē ar skaistu sniegu, aicinām ikvienu aktīvi pavadīt neaizmirstamus ziemas brīžus Augšdaugavas novadā! | Skatīt vairāk
Bruņenes (Bruņu) muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
No muižas apbūves ir saglabājušies 19. gs. celtie staļļi, 2 laukakmeņu mūra saimniecības ēkas un pils. | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30982304sec.