Prāgas pazeme ir atvērta tūristiem

Iespējams staigājot pa pilsētas ielām un lūkojoties uz skaistajiem namiem un pieminekļiem, nav daudz tādu, kas iedomājas arī par to, kas atrodas zem kājām, vairāku desmitu metru dziļumā zem zemes. Pa tiem daudzajiem tuneļiem un koridoriem nereti ir atļauts staigāt tikai „izredzētajiem”. Kopš 2007. gada decembra Čehijas galvaspilsētas Prāgas pazemes ejas (~90 km) pieder ne tikai tehniskajam personālam, bet arī tūristiem, kuriem ir iespēja iepazīties ar Prāgas tehniskajām pilsētas katakombām.

Ekskursijas laikā viesi var iepazīties ar kolektoru tehnoloģisko celtniecību, un to, kā tiem pakārtoti ir pilsētas inženiertehniskie tīkli. Turpretī centrālajā dispečeru punktā var ieraudzīt vienu no modernākajiem un lielākajiem pasaulē monitoringiem.

Tūristu grupai līdz 16 personām ekskursija izmaksās, sākot no 4500 līdz 6000 čehu kronām, atkarībā no izvēlētā maršruta (A,B,C,D).

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
PRP injekcijas ceļa locītavās Republikas laukuma klīnika
Mūsdienās arvien vairāk pacientu meklē efektīvas un drošas metodes, kā mazināt ceļa locītavu sāpes un uzlabot dzīves kvalitāti. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.01.2026 - 27.01.2026 KUUP KAFIJA +citas lietas veikalā "KABATA" Rēzeknes pilsētas TIC
"KABATA" ir vieta, kur vietējie mākslinieki un dizaineri rada unikālus šedevrus, piedāvājot autentiskus produktus ar vēstījumu + KUUP kafija un | Skatīt vairāk
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.59907699sec.