Maharaštrā notiks Ziloņu festivāls

Indijā Mahataštā štatā no 15. līdz 16. februārim notiks ikgadējais ziloņu festivāls. Šis festivāls notiks apmēram 10 kilometru attālumā no Bombejas ostas esošajā Elephanta Island. Festivāls, kura mērķis ir parādīt vietējo kultūru, ir iecienīts gan vietējo indiešu, gan tūristu vidū. Festivāla viesus sagaida plaša deju un mūzikas programma, kā arī kulinārijas gardumi. Elephanta Island atrodas arī alas, kas ir tūristu apskates objekts, un pateicoties kurām sala atrodas pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Agrāk alas nesa Gharapuri vai Puri nosaukumu, bet tagad tās ir Dieva Šiva „mājas”. Sala turpretī savu nosaukumu ieguva pateicoties portugāļiem, kuri uz salas atrada ziloņu formas monolītu.

Ziloņu festivāls notiek no pulksten 7 līdz 22. Salas apmeklētājiem tiek piedāvāts prāmis, kur biļete izmaksā aptuveni 8 eiro.

Sīkāka informācija: www.maharashtratourism.gov.in

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Aviobiļešu izpārdošana 2025/2026 SKY24.LV
Ceļojumi visam gadam! ceļo: no 01.10.2025. - 31.07.2026. // Pērc, KAMĒR IR vai līdz 31.08. | Skatīt vairāk
no 59 EUR
Pēdējais brīdis LATTUR
06.09.2025 - 19.09.2025 BRITANNIA HOTEL&VILLAS Turcija, Kemera | Skatīt vairāk
no 453 EUR
Slutišķu gravu taka TAKA
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.87565708sec.