Kubā sācies cigāru festivāls

Visu cigāru un tabakas mīļotāju ceļi ved uz Kubu, kuras galvaspilsētā Havanā sācies desmitais cigāru festivāls. Pasākuma norise netiek mainīta jau vairākus gadus – cigāru ražotāji turpina piedāvāt arvien jaunus tabakas izstrādājumus, savukārt, apmeklētāji turpina vīties smaržīgu dūmu aromātā un baudīt jauno piedāvājumu.

Cigāru mīļotājus gaida degustācijas, izstādes, ekskursijas uz tabakas plantācijām, kā arī īpašas meistarklases, kurās mācīs pareizi kūpināt cigārus un atšķirt īstos Havanas ražojumus no viltojumiem un atdarinājumiem.

Ne velti šis festivāls Kubai ir īpaši nozīmīgs, raugoties arī no ekonomiskā aspekta, jo no visiem cigāriem vairāk kā trešdaļa tiek ražota tieši šajā valstī.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Egļukalna meža taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 14.03.2026 Smiltenes pavasara gadatirgus Smiltenes TIC
Ieplāno 18. aprīli Smiltenē, kad pilsētas centrā notiks pavasara gadatirgus. Amatnieki, mājražotāji, pārtika, stādi, skolēnu mācību uzņēmumi | Skatīt vairāk
Riču ezers un Pērkules krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Riču ezers atrodas pierobežā un ietilpst Silenes dabas parka teritorijā. Gleznains skats uz ezeru paveras no Pērkules kraujas jeb Riča ezera stāvkrasta. | Skatīt vairāk
KAUKĀZA PĒRLES: ARMĒNIJA UN GRUZIJA AL SVETS
Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!! | Skatīt vairāk
1100 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.35127902sec.