Meksikas policisti maina liekos kilogramus pret naudu

100 peso (apmēram 10 ASV dolāri) par katru nomesto kilogramu tiks samaksāti Meksikas pilsētas Aguaskaljentes policistiem, kas cieš no liekā svara problēmām, ja viņi būs nolēmuši ar tām cīnīties. Pēc pilsētas varas institūciju aplēsēm no visiem trim tūkstošiem policistu šo iespēju varēs izmantot 35% , turklāt uz katru no „smagajiem” policistiem vidēji attiecas 20 liekie kilogrami.

Policijas vadības pārstāvji paziņojuši, ka viņus nesatrauc tik daudz šī jautājuma estētiskā puse kā policistu spēja pildīt savus tiešos darba pienākumus, kas īpaši satraucoši kļūst speciālo uzdevumu izpildes laikā. Tāpēc arī izlemts izmantot visefektīvāko stimulu – naudu.

Pasaules valstu prakse šī jautājuma risināšanā ir gana plaša – sākot no obligātiem sporta vingrinājumiem, diētām, kulinārijas kursiem policistu dzīvesbiedrēm un beidzot pat ar vēderdejām.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sventes ezera taka TAKA
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.08.2025 - 25.08.2025 Bērtuļa dienas Rūjienas baznīcā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
23.-24.augustā Rūjienas baznīcā aicinām uz Bērtuļa dienas pasākumiem - Aldoņa Cīruļa glaznu izstādes atklāšanu, kamerkora "Kaķi" koncertu un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.74772811sec.