Romantiskais tamburīnu festivāls notiks Francijā

No 4. līdz 6. aprīlim Francijas pilsētā Eksanprovansā (Aix-en-Provence), kas atrodas valsts dienvidos, notiks ikgadējais tamburīnu festivāls. Šis romantiskais sarīkojums tiks atklāts ar tamburīnu un stabuļu skaņdarbiem, kuri uzskatāmi par Provansas tradicionālajiem mūzikas instrumentiem.

Tāpat festivāla ietvaros paredzēti vairāki tautas mūzikas koncerti, teatrāli uzvedumi un dažādas performances un šovi. Viss noslēgsies ar grandiozu mūzikas forumu, kurā uzstāsies labākie no labākajiem mūziķiem, kopumā apmēram 300 izpildītāju.

Biļetes iespējams iegādāties par 12 – 15 eiro.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Medumu parks un taka TAKA
Medumu parks ir populāra atpūtas vieta – šeit vari makšķerēt un atpūsties pie ezera, kur ir ierīkota pludmale. | Skatīt vairāk
Akmeņupes dabas taka TAKA
Akmeņupes dabas taka izveidota Dvietes upes labā krasta pietekas – Akmeņupes ielejā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.08.2025 - 28.08.2025 Kormūzikas koncerts "Šeit ir gaisma" Liepājas reģiona TIB
28. augustā Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē norisināsies profesionālās kormūzikas koncerts "Šeit ir gaisma". | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.22214603sec.