Lielbritānijā var našķoties ar jaunu augli

Britu lielveikalu „Tesko” sortimentā parādījies jauns līdz šim nepazīstams auglis – mini mango. Sākotnēji eksotiskie augļi parādīsies 300 lielākajās šī veikalu tīkla tirdzniecības vietās, taču, ja auglis iegūs popularitāti un pircēju atzinību, tad tas tiks iekļauts visu veikalu sortimentā.

Mango ir iecienīts un garšīgs auglis, taču tā struktūra un īpašības ir gana lipīgas, lai to ēstu ārpus virtuves telpām. Ar jauno augli šādu problēmu vairs nebūšot, ēdama būs pat pati augļa miza, tādēļ to viegli varēs notiesāt kā uz ielas, tā automašīnā un darbavietā.

Pēdējā laikā arvien lielāks kļūst to cilvēku skaits, kas lenčos un pusdienu starplaikos izvēlas augļus un riekstus. Īpašu atzinību ieguvušas dažādas augļu „miniversijas”. Vairākos veikalos jau iespējams iegādāties mini banānus, kā arī persikus, kas izmēru ziņā nepārsniedz mazās smalkmaizītes.

Viens iepakojums, kurā būs 4 mini mango, maksās 2 mārciņas, 79 pensus.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ziema - aktīvai atpūtai un baudīšanai Estravel Latvia
Operatoru un Viss-iekļauts piedāvājumi. Tūres ar slēpošanas skolām un kalnu panorāmas un ziemību piedzīvojumu cienītājiem. // Atpūta dažādām | Skatīt vairāk
no 310 EUR
MSC kruīzu lielā izpārdošana - Eiropa Estravel Latvia
2025./2026. gada ziemas sezonas un 2026. gada vasaras sezonas kruīzu izpārdošana līdz 05.12.// maršrutu piemēri 7 naktīm | Skatīt vairāk
no 365 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.29098606sec.