Lonely Planet ceļvežu autors atzīstas plaģiātismā

Kāds no populārā ceļveža Lonely Planet autoriem ir atzinies, ka rakstot grāmatas ir nodarbojies ar plaģiātismu, bet dažas sadaļas pat pats izdomājis.

Tomas Konstamms (Thomas Kohnstamm) ir uzrakstījis vairākus ceļvežus, ko izdod Lonely Planet izdevniecība, tai skaitā par Brazīliju, Kolumbiju, Karību jūras salām, Dienvidameriku, Venecuēlu un Čīli. Pēc viņa izteikumiem, viņš pat nav bijis dažās no valstīm, par kurām ir rakstījis. Piemēram, izdevniecība esot par maz samaksājusi, lai varētu doties uz Kolumbiju, tāpēc viņš šo grāmatu esot sarakstījis Sanfrancisko. Taču visu informāciju viņš esot ieguvis no meitenes ar ko draudzējies, un kura strādājusi par stažieri Kolumbijas vēstniecībā.
Savukārt Lonely Planet izdevniecības pārstāvji ir paziņojuši, ka ir pārbaudījuši visus Tomasa Konstamma sarakstītos ceļvežus un nav atraduši tajos neprecizitātes.
Jāatzīmē, ka ik gadu Lonely Planet ceļvežu pārdošanas apjoms sasniedz vairāk kā sešus miljonus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgrieži Turaidas muzejrezervātā Siguldas novada TIC
Smelties senas un mūsdienīgas zināšanas par saulgriežu tradīcijām, sajust dabu un gūt enerģiju visam gadam | Skatīt vairāk
Atpūtas vieta "Latgales sēta" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā. | Skatīt vairāk
Konkurss „NAUJENE –2026" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.29893184sec.