Stokholmas viesnīca piedāvā seminārus uz ūdens

Semināru rīkošanas vietas kļūst aizvien ekskluzīvākas, piemēram, viesnīca InterContinental Grand Hotel Stockholm piedāvā 18 metru garu un 6 metrus platu jahtu-katamarānu SeaLounge. Tā ir speciāli sagatavota jahta luksus stila semināriem un sanāksmēm, jo viesu rīcībā ir moderna konferenču tehnika, kokteiļu bārs, sauna, džakuzi un Grand Hotel virtuve.

Divos stāvos kopējā platība ir 160 m2 un semināru rīkošanai var uzņemt līdz 30 viesiem, bet kokteiļbāra pasākumiem – līdz 44 cilvēkiem. Uz jahtas ir pieejams internets un visas prezentācijas komunikācijas semināra laikā.

Jahta ir pieejama gan dienas, gan nakts laikā. Dienas maksa ir 2 265 eiro, bet kopā ar nakti – 4 530 eiro. Šajā cenā nav ietverta ēdienu un dzērienu cena.

Sīkāka informācija: http://www.sealounge.se/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.04647613sec.