ASV nacionālajā parkā sagrūst tūristu apskates objekts

ASV Jutas štata nacionālajā parkā ir sagruvusi viena no lielākajām un pazīstamākajām dabiskajām akmens arkām – Arki. Diemžēl neviens nav redzējis kā tas ir noticis. Taču visticamāk to ir piemeklējusi tieši tā pati nelaime, kura arī iznīcinājusi citas pasaulē esošās-sagruvušās arkas, proti, gravitācija un erozija.

Arki siena bija iecienīts tūristu apskates objekts. Arki augstums bija 10 metri un platums - 22 metri un tā ieņēma 12 vietu starp visām šī nacionālā parka arkām. Pirmo reizi šo arku atklāja 1948.gadā.

Patlaban šī nacionālā parka taka ir slēgta, un tā tiks atvērta tikai tad, kad drošības dienesti atzīs to par drošu, un tiks novākti akmeņi nogruvuma kaudzes.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.03.2026 - 15.03.2026 Pavadi skolēnu brīvlaiku aizraujoši! Aizkraukles novada TIC
Brīvlaiks sola ne tikai atpūtu, bet arī iespēju paskatīties apkārt citām acīm. Piedāvājam idejas aizraujošai un ģimeniskai laika pavadīšanai | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Konkurss „NAUJENE –2026" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – | Skatīt vairāk
Rietumu Vidusjūras kruīzs CRUISEcentre
📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa” | Skatīt vairāk
no 521 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.57489395sec.