Antigva un Barbuda nosauc lielāko kalnu ASV nākoša prezidenta vārdā

Lai iegūtu tūristu uzmanību Karību jūras valsts Antigva un Barbuda nosauc augstāko kalna virsotni uz Antigva salas nākošā ASV prezidenta vārdā - Mount Obama. Kalna augstums sasniedz tikai 396 metrus virs jūras līmeņa un līdz šim tas saucās “Boggy Peak”. Tieši decembrī sākas tūrisma sezona un šis kalns tiks aktīvi izmantots dažādās ceļojumu reklāmās, lai pievilinātu un palielinātu interesi par Antigva un Barbuda. Tūrisma reklāmas priekšplānā ir 350 baltās pludmales, Nelson's Dockyards un bijusi britu karabāze kā brīvdabas muzejs. Daudzi tūrisma eksperti atzīst šo vietu par vienu no labākajām ūdens sporta veidu piedāvājumā ar koraļļu rifiem.

Barbuda salas garākā pludmale ir 27 km garumā un uz tās dzīvo tikai 1 500 iedzīvotāju. Salas lielākā pilsēta saucas Kodringtona un lielākā daļa tūristu ierodas no decembra līdz aprīlim. Uz salas atrodas tikai trīs viesnīcas un liels skaits privāto viesu māju. Uz Ziemassvētkiem katrs salas iedzīvotājs rotā savas mājas ar jauniem aizkariem vai mēbelēm.

Karību jūras valsts Antigva un Barbuda ir atcēlusi vīzas nepieciešamību vairāku valstu pilsoņiem, tai skaitā Slovākijai, Čehijai un visām trijām Baltijas valstīm. Līdz ar to tagad Latvijas ceļotājiem nav nepieciešama vīza, lai varētu doties iepazīt kādu no skaistajām salas pludmalēm. Jāatzīmē, ka joprojām ieceļojot šajā valstī ir jābūt vēl sešus mēnešus derīgai personas pasei, kā arī derīgai lidojuma biļetei turp un atpakaļ braucienam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.03.2026 - 12.03.2026 Ekskursijas – iepazīstiet Rēzekni ar gidu! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīstiet Rēzekni ar gidu – stāsti, vēsture, leģendas un modernās pilsētas vietas vienā ekskursijā. | Skatīt vairāk
30% Īsie Premium upju kruīzi Eiropā CRUISEcentre
viss iekļauts ēdināšanas pakalpojumi un dzērieni, norādītās ekskursijas, izklaide uz kuģa // 3-4 naktis | Skatīt vairāk
no 450 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
30% Arktiskā Norvēģija ar ekspedīciju kuģi CRUISEcentre
7 naktis uz kuģa MS Spitsbergen, izvēlētās klases kajītē, pilna pansija, tai skaitā dzērieni, īpaši pasākumi, ekskursijas, lekcijas un aktivitātes | Skatīt vairāk
no 3912 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.70378113sec.