2009. gads piedāvās pasaulē augstāko ēku Burj Dubai

Arābu valodā “Burj Dubai” nozīmē "Dubaijas tornis", kuru būvē kopš 2004. gada un jau uz šo brīdi ar vairāk nekā 700 metriem ir augstākā celtne pasaulē. Taču šī gada septembrī ir paredzēts šo celtni nodot ekspluatācijā, kad tā sasniegs 810 metrus. Būvuzņēmējs Emaar pašlaik tur noslēpumā celtnes augstākā punkta atzīmi, bet par šīs būves izmaksām 1,8 miljardu ASV dolāru vairs neviens nebrīnās.

Tūristu rīcībā būs Hotel Armani, kas atradīsies Burj Dubai no pirmā līdz 19 stāvam ar 175 numuriem un 144 luksus apartamentiem. Numuri būs aprīkoti ar Armani Casa mēbelēm. Ciemiņiem būs iespējams iepirkties pasaulē lielākajā veikalu paradīzē ar trešo pasaulē lielāko akvāriju. Celtnē atradīsies tūkstošiem biroju, četri peldbaseini, restorāni, cigarešu klubi, bibliotēka un pasaulē augstākais skatu platforma. Tā ļaus saskatīt objektus līdz 80 km attālumam.

Jāatzīst, ka pasaulē augstākās celtnes liktenis nebūs ilgs, jo Elmaar sīvākais konkurents Nakheel būvē Al Burj, kas nozīmē arābu valodā “tornis” un būs vismaz viena kilometra augstumā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tabores muiža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muiža celta 19. gadsimta 2. pusē (iespējams 1875. gadā). 1.pasaules kara laikā muiža stipri cietusi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.01.2026 - 23.01.2026 Dagdas zelta loms 2026 Krāslavas TIC
Aicinām gan lielus, gan mazus 24. janvārī piedalīties Krāslavas novada atklātās zemledus makšķerēšanas sacensībās - festivālā „Dagdas zelta | Skatīt vairāk
"Barikādēm 35" pasākumi Aizkraukles novadā Aizkraukles novada TIC
Šogad aprit 35 gadi kopš 1991. gada barikādēm. Aicinām piedalīties barikāžu aizstāvju atceres dienai veltītajos pasākumos Aizkraukles novadā. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.80343103sec.