Ceļojums ar rotaļu vilcieniņu jau ir realitāte

Frederiks un Herits Brauni, dvīņu brāļi no Hamburgas, īstenoja daudzu pieaugušo bērnības sapni - radīja garāko pasaulē rotaļu dzelzceļu. Uz doto brīdi dzelzceļa garums sastāda 10 kilometrus un aizņem 1 150 kvadrātmetru platumu. Radītājiem nācās iztērēt šī brīnuma īstenošanai 10 miljonus eiro. Dzelzceļa maršruts iet gar smalki izveidotiem Amerikas, Skandināvijas un Šveices Alpu ainavām.

Dzelzceļa būvniecības darbi vēl nav pabeigti. Līdz 2014. gadam tas kļūs divreiz garāks, bet ainavu modeļi iekļaus Franciju, Itāliju un Lielbritāniju. Brāļi Brauni arī izveidoja tādas sarežģītas ainavas kā klinšainus kalnus, Rašmora kalnu, Šveices Matterhorn virsotni un Skandināvijas fjordu ar metru garu kruīzu kuģi.

Šo ainavu radīšanai bija nepieciešamas 500 tūkstoši stundu, 700 kilogrami mākslīgas zāles un 4000  kilogrami tērauda.

Dvīņiem, kuri nesen atzīmēja savu 41. dzimšanas dienu, darbu pie dzelzceļa izveides sāka 2000. gadā.

Rotaļu dzelzceļš šobrīd sastāv no 700 sastāviem jeb 10 tūkstošiem vagonu, 900 semaforiem, 2800 ēkām un 160 tūkstošiem cilvēku figūrām.

Rotaļu dzelzceļš ir tik liels, ka tā apkalpošanā ir nodarbināti 160 darbinieku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
🍂 Gatavs rudenim? Mēs noteikti esam!  ViaJurmala
Via Jurmala Outlet Village tevi gaida ar stilīgiem rudens atradumiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.09.2025 - 22.09.2025 STĀSTS. Emīls Dārziņš, Mārtiņš un Agnese Valmieras novada Tūrisma pārvalde
21. septembrī, 16:00 kultūrtelpā AKUSTIKA viesosies aktieris Mārtiņš Vilsons un pianiste Agnese Egliņa, aizvedot atmiņu ceļojumā Emīla Dārziņa | Skatīt vairāk
no 25 EUR
 Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Estētiskās injekcijas ginekoloģijā Republikas laukuma klīnika
Ja vēlaties uzzināt vairāk par hialuronskābes un PRP injekcijām, piesakieties uz konsultāciju pie mūsu ginekologiem! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.7046659sec.