Vašingtonā notiek ikgadējais ziedošo ķiršu festivāls

Vašingtonā, neskatoties uz to, ka šogad marta beigās laika apstākļi pieturas diezgan vēsi, ir sācies Ziedošo ķiršu festivāls - Cherry Blossom Festival. Festivāls notiek no 28.marta līdz 12.aprīlim. Vairāk kā četri tūkstoši pilsētā esošo ķiršu jau ir paspējuši uzziedēt. Pēc zinātnieku uzskatiem vislabākos fotouzņēmumus varēs izdarīt laika posmā no 1. līdz 4.aprīlim.

Jāatzīmē, ka Ziedošo ķiršu festivāls ir ikgadējs un viens no lielākajiem japāņu kultūras pasākumiem ASV. Festivāla ietvaros notiek daudzi pasākumi, tai skaitā arī suši pagatavošanas čempionāts, japāņu kinofilmu seansi un iespēja izpazīties ar japāņu tējas tradīcijām. Turpretī Vašingtonas restorānos tiks piedāvāti speciālie „ķiršu” kokteiļi un deserti. Festivāla noslēgumā, proti, 12.aprīlī, visus interesentus sagaida svētku salūts.

Sīkāka informācija: www.nationalcherryblossomfestival.org

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 30.06.2025 Mierīga elegance un izsmalcināts mājīgums! Dome Hotel
5 zvaigžņu viesnīca Vecrīgas sirdī, kur stils saplūst ar viesmīlību, 17. gadsimta arhitektūra harmoniski ar mūsdienu tehnoloģijām, un izsmalcināta | Skatīt vairāk
Ķermeņa un dvēseles harmonija Orchid Spa
Piedāvājam dažādus taizemiešu masāžas veidus, relaksējošas procedūras ar aromātiskajām eļļām un atjaunojošas SPA programmas, kas sniegs | Skatīt vairāk
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.9489429sec.