Kvīnslendā atvērts pirmais sērfinga muzejs

Austrālijas štatā Kvīnslendā (Queensland) ir atvēries pirmais sērfinga muzejs - Surf World Gold Coast, kas atrodas starp divām pazīstamajām sērfinga pludmalēm Kirra un Burleight, aptuveni stundas braucienā uz dienvidiem no Brisbane pilsētas. Jaunatvērtais muzejs ar savām ekspozīcijām aicina iepazīt sērfinga vēsturi un Austrālijas pludmales kultūru. Vairāk kā 100 izstādītie sērfinga dēļi parāda dizaina evolūciju un dēļa tehnikas attīstību. Plašā fotogrāfiju un plakātu, kā arī piemiņas lietu kolekcija katru apmeklētāju aiznesīs ceļojumā cauri sērfinga pasaulei, sākot ar pirmsākumiem trīsdesmitajos gados līdz pat mūsdienām.

Muzejs atrodas vietā ar nosaukumu Currumbin, iepretim tūristu iecienītajam Currumbin Wildlife Sanctuary rezervātam, kurā klātienē var vērot Austrālijas dzīvnieku pasauli.

Muzejs ir atvērts katru dienu no plkst.10:00 – 16:00. Pieaugušiem ieeja maksā 5 eiro, bērniem – 3 eiro.

Vairāk informācijas par muzeju: www.surfworldgoldcoast.org.au

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Dome Hotel
,


Riga Islande Hotel
,


Nikos Travel
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.88024402sec.