Rio slavenākajam piemineklim 78 gadu jubileja

Riodežaneiro Jēzus statujai šī gada 12.oktobrī palika 78 gadi. Pilsēta katru gadu atzīmē, šīs pilsētas slavenākās statujas, kas ir arī viens no pasaules brīnumiem, dzimšanas dienu.

30 metrus augstās statujas atklāšanas ceremonija notika 1931.gada 12.oktobrī. Pēdējie restaurācijas darbi notika 1980.un 1990.gadā, bet 1932.un 2000.gadā tika modernizēta nakts apgaismes sistēma. Turpretī 2003.gadā uz galveno skatu laukumu, kas atrodas statujas piekājē, tika ierīkoti eskalatori.

No statujas skatu laukuma paveras brīnišķīgs skats uz Riodežaneiro pilsētu, Tižuka Nacionālo parku, Atlantijas okeānu un Guanabaras līci. Ikgadu statuju apmeklē līdz pat vienam miljonam tūristu, tai skaitā vairāk kā 700 tūkstoši no ārvalstīm. Kopš 2007.gada statuja oficiāli ir atzīta kā katoļu svētvieta, kas nozīmē, ka šeit var rīkot gan reliģiozas katoliskas ceremonijas, gan kāzas un kristības.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Bebrenes dzirnavas TAKA
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Koncerts Dricānu Dominantei 20! Līvānu TIC
Aicinām uz īpašu svētku koncertu, kurā kopīgi atzīmēsim ne tikai Ziemassvētku tuvošanos, bet arī godināsim Dricānu Dominantes 20 gadu | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.11.2025 - 19.11.2025 Madeira Atlantic Travel
— pēdējās vietas uz paradīzes salu! | Skatīt vairāk
no 623 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.11.2025 - 18.11.2025 Valsts svētkiem veltīts sarīkojums Līvānu TIC
18. novembrī plkst. 14.00 Līvānu novada kultūras centrā aicinām uz valsts svētkiem veltītu svinīgu sarīkojumu, godinot Latvijas neatkarības 107. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43079591sec.