Templis Indijā provocē ar mīlas aktiem

Trūcīgi ģērbtas sievietes, kaislē savijušies pāri un cilvēki, kas nodarbojas ar grupu seksu - vai tādus skatus sagaida, ieejot templī Indijā? Šādas ainas redzamas vairāk nekā tūkstoš gadu vecajā Khajuraho tempļu pilsētā, kas atrodas Centrālindijas Madhya Pradesch reģionā. Runa ir par skulptūrām un freskām, kas bagātīgi grezno tempļu akmens sienas. Šķiet, ka neviena poza, neviena seksuālā darbība nav izlaista - tempļa skulptūras pauž nekautrību gan ēku iekšpusē, gan ārpusē.

Apmeklētājos, kuri atraduši ceļu uz templi, svētā pilsēta raisa dažādu reakciju - daži ir sajūsmā, citi - ne pārāk. Tiek apbrīnots un smaidīts, arī paklusu ķiķināts. Bieži tiek kratīta galva, bet visvairāk tiek fotografēts no vistuvākā iespējamā attāluma.

Lielākoties reakcija tomēr ir diezgan klīrīga, nemaz nesalīdzināma ar to laiku uzskatiem, kad templis tika celts. Tolaik tādi cilvēki kā Vatsyayana un viņa radītā Kamasutra tika atklāti godināti, jo seno indiešu mīlas māksla tika vērtēta ļoti augstu, tāpat arī interese par šo tēmu bija ļoti liela. Tieši tā laika brīvajai seksuālajai atklātībai jāpateicas par šādu skulptūru un fresku tapšanu.

Skatiet arī video par seno templi!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmiermuižas etnomūzikas festivāls  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
5. jūlijā, Valmiermuižas parkā astoto gadu norisināsies Starptautiskais Valmiermuižas etnomūzikas festivāls! | Skatīt vairāk
no 25 EUR
Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam norisināsies Naukšēnu pagasta svētki “Ziedu straumē”. Aicinām apmeklēt dažādās aktivitātes! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.08131385sec.