100 000 cilvēkiem Polijā nav elektrības

Polijā aptuveni 100 000 cilvēku pēc sniega vētras nedēļas nogalē mājās nav elektrības, tā 11.01.2010 ziņo Polijas krīzes centrs.

Milzīgais sniega daudzums sabojājis daudzus elektrības stabus visā Polijā, arī elektrības vadi tikuši saurauti. Vissliktākā situācija ir Šlēzijā valsts dienvidos, kur jau kopš sestdienas, 09.01.2010 aptuveni 65 000 mājsaimniecību nav elektrības.

Sniega dēļ problēmas radušās arī desmitiem tūkstošiem dzelzceļa pasažieru, ceļa posmā no Krakovas uz Varšavu vilcieni pārvietojās ar vairāku stundu kavēšanos.

Varas iestādes nepārtraukti atgādina atbildīgajiem, ka no ēku jumtiem jānotīra sniegs. 10.01.2010 simtiem klientu nācās atstāt kādu lielveikalu Bidgoščā, jo uz tā jumta sniegs bija pārsniedzis pieļaujamo daudzumu. uz jumtiem nedrīkst atrasties par daudz sniega, jo tā svars var ielauzt jumtu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 28.06.2025 SUP rīti Līvānu novadā Līvānu TIC
Kad pasaule vēl guļ, un ūdens ir kā spogulis, mēs aicinām Tevi sākt dienu citādi — uz SUP dēļa, Līvānu novada dabas skaistumā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Tukuma TIC
,


Itaka Latvia
,


Alūksnes TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.72456312sec.