Muzeju nakti atzīmēs visā Eiropā

Svētdien, 16.05.2010 daudzās Eiropas valstīs 33. reizi norisināsies starptautiskā muzeju diena. Tā tiks atzīmēta arī Latvijā. Šogad muzejs dienas starptautiskais vadmotīvs ir "Muzeji sabiedriskai kopā būšanai". Papildus parastajām programmām muzeji piedāvās īpašas svētku izstādes, pagarinātu darba laiku, dažādas darbnīcas, mūzikas, teātra un filmu skates. Piemēram, Vācijā muzeju naktī piedalās vairāk nekā 6500 muzeji, to skaitā arī valsts mēroga muzeji. Lielā daļā muzeju ieeja pasākumos ir bezmaksas, bet daļā - ar atlaidēm.

Daudzi muzeji svētkus atzīmēs jau iepriekšējā vakarā pirms īstās muzeju dienas, tādējādi atzīmējot muzeju nakti. Muzeju naktī piedalās daudzu valstu muzeji - to skaitā Latvijas, Vācijas, Skotijas un Itālijas muzeji. Muzeju nakts iniciatīva radusies 2005. gadā Francijā. Kopš tā laika dalībnieku skaits gan Francijā, gan visā Eiropā gandrīz dubultojies.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Vidusjūras kruīzs no 133 eur? CRUISEcentre
Vieta divvietīgā 4* kajītē, brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, izklaides pasākumu programma uz kuģa | Skatīt vairāk
no 133 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.03.2026 - 16.03.2026 Lieldienu atlaides Europcar
Europcar ir klāt ar izdevīgiem piedāvājumiem! Rezervē līdz 16. martam un saņem atlaides auto nomai ārzemēs līdz pat 30. septembrim! | Skatīt vairāk
-45% Luksus Eiropas upju kruīzi CRUISEcentre
7 naktis / dažādi maršruti / ēdināšana un dzēdieni / ekskursijas / 2026. gads / Akcija līdz 31.03. | Skatīt vairāk
no 1649 EUR
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Rēzeknes pilsētas TIC
,


Latvijas Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA)
,


Splendid Palace
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49745393sec.