Varšavā notiks homoseksuāļu festivāls EuroPride

Laikā no 09.-18.07.2010 Polijas galvaspilsētā Varšavā norisināsies geju un lesbiešu festivāls EuroPride. Festivāls pirmo reizi viesosies Polijā. Tā laikā norisināsies dažādi koncerti, konferences un izstādes.

EuroPride kulminācija būs parāde, kura notiks 17.07.2010 un kurā dalību pieteikuši vairāk nekā 50 000 dalībnieku. Ar šādu skaitli parāde būs desmit reizes lielāka nekā iepriekšējos gados Polijā notikušās homoseksuāļu parādes. Pēc parādes notiks brīvdabas koncerts Syrenka stadionā.

Pie festivāla kultūras programmas pieder arī London Gay Men's Chorus kora koncerts, kas notiks Varšavas Kultūras pils kongresu hallē.

Vairāk informācijas par festivālu iespējams atrast interneta vietnē www.europride2010.eu. Vairāk informācijas par tūrisma iespējām Polijā iespējams atrast interneta vietnē www.poland.travel.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.08.2025 - 22.08.2025 Gardēžu vakars Austrumu gaumē Jūrmalā! Baltic Beach Hotel & SPA
Aicinām jūs uz īstu Tuvo Austrumu piedzīvojumu, kur smaržas, garšas un ritmi saplūst vienā neaizmirstamā pieredzē - tikai pludmales restorānā Beach | Skatīt vairāk
55 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.08.2025 - 22.08.2025 Mājas kafejnīcu dienas Balvu novadā Latgale.travel
Aicinām uz breineigu garšu un sajūtu piedzīvojumu Ziemeļlatgalē – “Mājas kafejnīcu dienām 2025” Balvu novadā! 23. un 24. augustā | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Itaka Latvia
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.907233sec.