Dubaijā atklāj pirmo zemo cenu viesnīcu

Arno Ter-Saakovs, akciju sabiedrības Alida Tūrs valdes priekšsēdētājs un Saeimas deputāta kandidāts no politiskās apvienības ''Par labu Latviju'', informē Travelnews.lv lasītājus:

2010. gada augusta sākumā Dubaijas brīvajā ekonomiskajā zonā Džebel-Ali (JAFZA) atklāta emirāta pirmā zemo cenu viesnīca, kas pieder pie pazīstamā viesnīcu operatora easyHotel tīkla. Jāatzīmē, ka tā ir pirmā easyHotel viesnīca, kas atklāta ārpus Eiropas.

Jaunajā viesnīcā pieejamo 216 viesu numuri. Divvietīga numura cenas ir sākot no 27 eiro par nakti. easyHotel komercdirektors Kelams Rasels (Calum Russell) uzskata, ka Dubaijas viesnīcu tirgū zemo cenu viesnīcu niša nav pienācīgi aizpildīta, tāpēc easyHotel vēlas piedāvāt Dubaijas viesiem savas viesnīcas.

Interesanti, ka zemo cenu easyHotel viesnīcās standartā netiek piedāvāti tādi pakalpojumi kā numura uzkopšana, bagāžas transportēšana, agrā vai vēlā reģistrācija ierodoties vai dodoties prom, bezvadu internets. Protams, ja viesis šādu vēlēšanos izsaka, pakalpojumu par papildus samaksu iespējams saņemt.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzņēmumi


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Grand Palace Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Daugavkrasti
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.73841691sec.