Parīze zaudēs vienu no pilsētas skaistākajām skatu platformām [1]

Francijas galvaspilsētā Parīzē tūristiem turpmāk vairs nebūs iespēja izbaudīt grandiozo skatu uz metropoli no panorāmas terases Grande Arche ēkā biznesa kvartālā La Défense. Uz impozantās ēkas jumta, kas atrodas Parīzes rietumos, tiks izbūvēti biroji un konferenču telpas, tā ziņo franču Vides ministrija, kam pieder Lielās arkas ēka.

Terase, no kuras pavērās lielisks skats uz visu Parīzi, gadiem ilgi bijusi viena no tūristi un vietējo iedzīvotāju iemīļotākajām vietām pilsētas apbrīnošanai. 110 metru augstā Grande Arche, kas pabeigta 1989. gadā, celta par godu Franču revolūcijas 200 gadu jubilejas svinībām. Līdz šim uz ēkas jumta atradās franču informātikas muzejs, videospēļu muzejs un kāds restorāns.

Aprīlī terase un skatu platforma tika slēgta apmeklētājiem, jo bija gadījušās ķibeles ar liftiem, tomēr tobrīd valdīja pārliecība, ka terase atkal būs pieejama tūristiem. Tagad izrādās, ka caurspīdīgo liftu uzturēšana un remonts izmaksā pārāk dārgi, tāpēc turpmāk vides ministrija izmantos jumta stāvu pati savām vajadzībām un ierīkos tur birojus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 fday 08/13/2010 17:54 varētu padomāt, ka darbinieki kāps kājām augšā ;)

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
SPA atpūta Lietuvā Estravel Latvia
2 nakšu SPA un sanatoriju piedāvājumi 2 personām // pakalpojumi atbilstoši izvēlētajam aprakstam | Skatīt vairāk
no 234 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.02.2026 - 12.03.2026 Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03. On-line ceļojumi Estravel
Lidojums no Rīgas, transfēri un 10 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // PĒDĒJĀS VIETAS 23.03. | Skatīt vairāk
no 1509 EUR
Izveidots Augšdaugavas novada ceļvedis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa izveidoja jaunu tūrisma ceļvedi ar karti. | Skatīt vairāk
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Riga Islande Hotel
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


Atpūtas komplekss “Miķelis”
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58565617sec.