Eiropas viesnīcās atkal kāpj cenas

Pirmo reizi kopš 2010. gada maija Eiropas viesnīcās atkal kāpj cenas. Septembrī vidējā cena par vienu nakti standarta divvietīgā istabā maksā 114 eiro, kas ir par 8% vairāk nekā augustā, tā ziņo viesnīcu vērtēšanas portāls Trivago.

42 no 50 izvērtētajām pilsētām cenas septembrī kāpušas. Neskatoties uz to, Eiropas viesnīcas vēl aizvien pieejamas par 5% lētāk nekā pagājušā gadā.

Īpaši strauji cenas kāpušas vairākās Itālijas pilsētās, piemēram, Venēcijā, kur vidējā cena par nakti viesnīcā ir 191 eiro, un Boloņā (107 eiro). Cenu kāpums Venēcijā skaidrojams ar to, ka pilsētā notiek filmu festivāls.

Arī ārpus Itālijas cenas kāpušas. Parīzē par nakti viesnīcā septembrī vidēji jāmaksā 162 eiro - par 27% vairāk nekā augustā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates senlietu krātuve-muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Krātuve piedāvā aplūkot informāciju un senlietas, kas ir savāktas Subates pilsētas un Prodes pagasta teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.11.2025 - 18.11.2025 Valsts svētkiem veltīts sarīkojums Līvānu TIC
18. novembrī plkst. 14.00 Līvānu novada kultūras centrā aicinām uz valsts svētkiem veltītu svinīgu sarīkojumu, godinot Latvijas neatkarības 107. | Skatīt vairāk
Ginekologs - sieviešu veselības uzraugs Republikas laukuma klīnika
“Republikas laukuma klīnikā” strādā ginekologi, kuri piedāvā iespēju apspriest personīgās ginekoloģiskās problēmas privātā, neitrālā un | Skatīt vairāk
Dvietes īstais lauku saldējums TAKA
Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Grand Palace Hotel
,


Dome Hotel
,


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3587501sec.