Briti vēlas kosmosā veidot viesnīcas

Arno Ter-Saakovs, akciju sabiedrības Alida Tūrs valdes priekšsēdētājs un Saeimas deputāta kandidāts no politiskās apvienības «Par labu Latviju», informē Travelnews.lv lasītājus:

Britu miljardieris Ričards Brensons, kuru var dēvēt arī par privātā kosmiskā tūrisma pionieri, ir nolēmis tuvākajā nākotnē izveidot viesnīcu nekustīgo īpašumu ārpus zemes. Par to Brensons paziņojis konferencē Kualalumpūrā. Pēc uzņēmēja vārdiem kosmosa viesnīcas varētu būvēt uz Mēness un pēc tam tās izmantot kā bāzi tālākiem lidojumiem.

Protams, kosmosa viesnīcas šobrīd visdrīzāk ir koncepcija, nevis reāls projekts. Tomēr kosmosa tūrisms pats par sevi ir jau tuvākās nākotnes iespējamība. Uzņēmums Virgin Galactic, kura īpašnieks ir Brensons, sāks vest tūristus orbītā jau pēc 18 mēnešiem. Par to arī ziņots jau minētajā konferencē.

Sešvietīgais pilotējamais kosmosa kuģis SpaceshipTwo, ar kuru tiks veikti lidojumi, pirmo reizi tika izmēģināts šī gada jūlijā. Pašlaik Virgin Galactic ir saņēmusi pieteikumus no vairāk nekā 330 potenciālajiem kosmosa tūristiem par kopējo summu 45 miljoni dolāru. Jāatzīmēs, ka lidojuma cena vienam cilvēkam sākas ar 220 tūkstošiem USD.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes īstais lauku saldējums TAKA
Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.11.2025 - 21.11.2025 Drosība ikdienā - rīcībspējīgs krīzē  Krāslavas TIC
21.novembrī plkst. 10.30 - 15.00, Krāslavas kultūras namā, norisināsies konference, kurā tiks apspriesti pierobežas izaicinājumi un kopienas drošību! | Skatīt vairāk
Iznāk 2026. gada Ventspils kalendārs Ventspils TIC
No 8. novembra Ventspils tirdzniecības vietās pieejams 2026. gada Ventspils fotoattēlu kalendārs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Grand Palace Hotel
,


Rija Domus Hotel
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.67391992sec.