Bulgārijā pieejams jauns apskates objekts

Bulgārijas pilsētā Haskovā, kas atrodas valsts dienvidrietumos, svinīgā ceremonijā atklāts jauns zvanu tornis, kas nākotnē, iespējams, kļūs par vienu no apkārtnes apmeklētājiem tūrisma objektiem.

Torņa augstums ir 29,5 metri un tam ir trīs stāvi, ko savieno vītņu kāpnes. Tornī ir astoņi zvani, kas tiek vadīti ar elektroniskas sistēmas palīdzību. Zvanu mūziku iespējams dzirdēt katru dienu plkst. 12:00. Zvanu atskaņotās melodijas ik pa laikam mainīsies. Apmeklētāji tornī tiks ielaisti, sākot ar 10.11.2010.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 26.06.2025 Ekskursiju tūre uz Itāliju Atlantic Travel
«𝐑𝐢𝐦𝐢𝐧𝐢 - 𝐚𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐦𝐢𝐨», 𝟕 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚𝐬 (dzīvošana pie jūras, ekskursijas uz Rimini, Santarkandželo | Skatīt vairāk
no 598 EUR
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk
Valmieras novada tūrisma akcija Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. jūnija aicinām visus piedzīvojumu medniekus piedalīties tradicionālajā Valmieras novada tūrisma akcijā “Dārgumu medības”! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


Turkish Airlines
,


WOOPS
,


Rixwell Old Riga Palace Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.24660301sec.