Ekvadorā notiks tautas skaitīšana

Atpūtniekiem Ekvadorā 28.11.2010 tiek ieteikts neieplānot ekskursijas, jo šajā dienā tur laikā no 7:00-17:00 notiks tautas skaitīšana un tās dēļ tiks ievērojami ierobežota pārvietošanās.

Ostas un autobusu termināli būs slēgti un nenotiks arī neviens iekšzemes lidojums. Izņēmums ir lidojumi uz Galapagu salām. Tautas skaitīšanas laikā aizliegts doties prom no mājām.

Starptautiski lidojumi notiks bez ierobežojumiem, tomēr Ekvadoras lidostas darbosies ar minimālu noslodzi. Atpūtniekiem un ceļotājiem tiek ieteikts doties uz lidostu pirms 7:00 vai pēc 17:00. Tiek solīts, ka no lielākajām viesnīcām uz lidostu kursēs īpaši autobusi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lielbornes muiža un parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.01.2026 - 23.01.2026 Ziemas aktivitātes Krāsavas novadā Krāslavas TIC
Vai meklē vietu, kur pavadīt ziemas dienas aktīvi un jautri? Krāslavas novads piedāvā plašas iespējas baudīt ziemas priekus gan ģimenēm, gan | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā, tā platība 7,9 hektāri. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


airBaltic
,


Turkish Airlines
,


Europcar
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5213871sec.