Luvras muzejs lūdz ziedojumus

Luvras muzejs Parīzē (Francijā) pirmoreiz vērās ar lūgumu pie privātpersonām ziedot muzejam naudu, kas nepieciešama vācu mākslinieka Lūkasa Krānaha vecākā (1472.-1553.) gleznas iegādei. Visā pasaulē pazīstamais muzejs jau savācis trīs ceturtdaļas no četrus miljonus eiro lielās summas, kas nepieciešama gleznas iegādei. Darbs, ko muzejs vēlas iegādāties, ir 1531. gadā tapusī glezna "Trīs grācijas" un ziedojumiem ir īpaši iekārtota interneta vietne.

Mākslas draugi var ziedot naudu arī uzreiz internetā. Tiem, kas gleznas iegādei ziedos vairāk par 200 eiro, tiks dota iespēja apbrīnot "Trīs grācijas" privātā ekskursijā, savukārt tie, kas ziedos vairāk par 500 eiro, varēs apskatīt gleznu pirms oficiālās atklāšanas.

„Trīs grācijas” varētu kļūt par jauno Luvras atpazīšanas zīmi, tā uzskata muzeja pārstāvji.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Baudi ziemas priekus Augšdaugavas novadā! Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kamēr ziema mūs priecē ar skaistu sniegu, aicinām ikvienu aktīvi pavadīt neaizmirstamus ziemas brīžus Augšdaugavas novadā! | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
Slutišķu sādža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Limbažu TIC
,


Motormuzejs
,


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53550196sec.