Taimskvērā aicina krāt enerģiju Jaunā gada svinībām [1]

Uzņēmums Duracell jau otro gadu pēc kārtas piedāvā ASV metropoles iedzīvotājiem un viesiem interesantu atrakciju pašā pilsētas centrā - Taimskvēra laukumā. Tur izvietoti Duracell aparāti Power Rover, kas dod iespēju sakrāt enerģiju. Tur jebkurš interesents var iesēsties ērtā krēslā un pagriezt pedāļus, tā radot enerģiju, kas tiek uzkrāta, lai apgaismotu ciparus 2011, kas tiks izgaismoti Jaunā gada naktī.

Saražotā enerģija tiek uzkrāta Duracell Battery centrā un to izmantos naktī no 31. decembra uz 1. janvāri. Duracell ekoloģiskajā un videi draudzīgajā projektā tradicionāli piedalās arī daudz slavenību.

Duracell mobilais enerģijas centrs izvietots Ņujorkas Septītajā avēnijā starp 46. un 47. ielu un tas darbojas no pirmdienas līdz piektdienai laikā no 8:00 līdz 20:00, bet sestdienās un svētdienās - no 9:00 līdz 19:00.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 akva 12/31/2010 20:59 Vēlos zināt kā ASV svin jaunu garu???!!!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2025 - 23.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Vasaras gaidītākais notikums Višķu estrādē – festivāls Līgo Višķos 2025, kuru vairāk nekā 10 gadus Augšdaugavas novada pašvaldība rīko Luknas | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Meijas nams” TAKA
Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu ir lieliski piemērota visiem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.19340706sec.