Eifeļa tornis kļūst aizvien populārāks

Francijas galvaspilsētas pazīstamākais tūrisma objekts Eifeļa tornis arī 2010. gadā, neskatoties uz vairākkārtēju torņa slēgšanu, kad tas nebija pieejams ceļotājiem, ir apmeklētākais tūrisma objekts Parīzē. Pagājušā gadā torni kopā apmeklēja 6,7 miljoni cilvēku. Tas nozīmē, ka ik gadu Eifeļa torni apmeklē aizvien vairāk cilvēku (salīdzinot ar 2009. gadu, novērots kāpums par 100 000 apmeklētāju).

2010. gadā tornis vairākkārt bija slēgts un tūristi to apmeklēt nevarēja. Slēgšanai par iemeslu bija Eifeļa tornis krāsošana, tā darbinieki streiks, laikapstākļu kaprīzes un pat spridzināšanas draudi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūta ūdens atrakciju parkā!  Ventspils TIC
Atvērts trešdien - svētdien no plkst. 12.00 līdz plkst. 21.00. | Skatīt vairāk
Maljorka. Agrā izpārdošana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
VASARA 2026 // MALJORKA - atpūtas un ballīšu MEKA // cenu piemēri MAIJAM | Skatīt vairāk
no 829 EUR
Izstaigā Jūrmalu ziemā! Jūrmalas TIC
Ziemas pastaigas Jūrmalā atklāj apkaimju raksturu, arhitektūras detaļas un pilsētas vēsturiskos slāņus mierpilnā, nesteidzīgā noskaņā. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61292195sec.