KidZania pirmajā gadā apmeklē jau miljons tūristu

2011. gada janvāra beigās bērnu izklaides un personības attīstības pilsētiņa “KidZania”, kas atrodas “Dubai Mall” centra kompleksā, svinēja savu pirmo dzimšanas dienu. Gada laikā kompleksu jau ir apmeklējuši vairāk nekā miljons cilvēku. Par godu šim nozīmīgajam notikumam tiek rīkota virkne svinīgu pasākumu, kuros piedalās žonglieri, pantomīmas mākslinieki, triku meistari, klauni un “dzīvas skulptūras”. Svinības ilgs līdz 20. februārim.

“KidZania” komplekss plešas divos “Dubai Mall” centra stāvos. “KidZania” kompleksā izveidoti “pieaugušo pasauli” atdarinoši infrastruktūras objekti – iestādes, bankas, viesnīcas, universitāte un skaistumkopšanas salons, TV un skaņu ierakstu studija, transporta mezgls un pat lielveikals.

Bērni, kuri sasnieguši 3 gadu vecumu, varēs “KidZania” kompleksā paši iemēģināt dažādas profesijas – kļūt par ugunsdzēsēju, ārstu, pavāru, inženieri, aktieri, diktoru, fotogrāfu, juvelierizstrādājumu dizaineri, izmeklētāju, pārdevēju.

“KidZania” pilsētiņā apritē ir sava valūta – KidZos, kuru izmanto norēķiniem ar “darbiniekiem”. Par šo naudu var iegādāties dažādas preces, to var arī noguldīt savā “KidZania” bankas konta.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Tez Tour Latvia
,


LATTUR
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05625701sec.