Paradisus Rio de Oro viesnīca kļūst par Kubas «zvaigzni»

Paradisus Rio de Oro Resort & Spa viesnīca, kas pieder Sol Melia tīklam, ir kļuvusi par labāko viesnīcu Kubā, pēc ceļojumu portāla TripAdvisor lietotāju aptaujas rezultātiem. Ceļotāji augsti ir novērtējuši viesnīcas augsto līmeni, pakalpojumu kvalitāti un apkārtējo vidi.
Trip Advisor lasītāji starp 10 labākajām Kubas viesnīcām ir ierindojuši vēl piecas Sol Melia viesnīcas: Melia Buenavista, Paradisus Princesa del Mar, Paradisus Varadero, Sol Rio de Luna y Mares un Melia Cayo Coco, kas attiecīgi ieņem trešo, sesto, septīto, astoto un desmito vietu. Saraksta otro pozīciju ieņem viesnīca Iberostar Varadero, ceturto vietu - Parque Central (Havaju salā), piekto vietu - Blau Varadero Hotel Cuba, bet devīto vietu - Iberostar Grand Hotel Trinidad.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pazemināts testesterons? Republikas laukuma klīnika
Pētījumi rāda, ka testosterona līmenis dabiski samazinās ar vecumu – aptuveni par 1% gadā pēc 30 gadu vecuma. | Skatīt vairāk
Lielbornes muiža un parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Daugavkrasti
,


Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
,


Rija Domus Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44800687sec.