Ardievas toreadoriem - pēdējās vēršu cīņas Barselonā

Spānijā, Barselonas arēnā La Monumental, 25.09.2011. ar pēdējo cīņu noslēdzās vēršu cīņu ēra Katalonijā.

Spānijas reģionā  Katalonijā ar nākamo 2012. gadu vēršu cīņas vairs nebūs vērojamas. Tās ir aizliegtas ar likumu. Vēl uz pēdējo cīņu 25.09.2011. Barselonas arēna La Monumental bija pildīta ar tūkstošiem asiņaino cīņu piekritēju. Aplausu pavadījumā, spāņu toreodors Serafin Marin nogalināja pēdējo no sešiem cīņas buļļiem.

2010. gadā Katalonijas parlaments pieņēma lēmumu aizliegt asiņaino cīņas veidu, kurā vērojama vardarbība pret dzīvniekiem. Vērša cīņu fani protestēja, ir savākuši 500 000 parakstus un cenšās ieviest to par nacionālo sporta veidu. Taču valdība paliek nelokāma - asiņainajai vardarbībai pret dzīvniekiem ir jābeidzas.

Pārējos Spānijas reģionos vēršu cīņas joprojām ir atļautas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
ŠRILANKA 18.-29.08.2026 AL SVETS
Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru. | Skatīt vairāk
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
40% Mekongas upes luksus kruīziem Estravel Latvia
Līdz 31.03.// 7 naktis kruīzā, 2 + 3/2 naktis pirms un pēc kruīza // no Hošiminas vai Siam Reap // augusts - oktobris | Skatīt vairāk
no 2637 EUR
Ziemas piedzīvojums Jiveskilā un Jāmsā Estravel Latvia
Līdz 30.04. // 7 naktis Somijā // no Tamperes, ar atpūtas programmu // ģimenēm un draugiem | Skatīt vairāk
no 699 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.35664415sec.