Japānas Finanšu ministrija aptur dārgu tūrisma reklāmas kampaņu

Vecā gada pēdējās dienās Japānas Finanšu ministrija tomēr apturējusi dārgu reklāmas kampaņu, ko valsts Tūrisma ministrija bija ieplānojusi, lai marta zemestrīcē un tai sekojošajā Fukušimas atomelektrostacijas avārijā cietušajai Japānai piesaistītu tūristus no visas pasaules.

Tūrisma ministrija rudenī nāca klajā ar ieceri visā pasaulē izlozēt 10.000 bezmaksas lidojumus uz Japānu. Laimīgajiem uzvarētājiem par saviem iespaidiem, apceļojot Japānu, būtu vien jādalās speciāli izveidotā blogā, kas kalpotu kā pievilinātājs citiem potenciālajiem Japānas apceļotājiem. Tomēr Finanšu ministrija šo kampaņu apturējusi, jo uzskata, ka tā valsts budžetam izmaksās pārāk dārgi - vairāk nekā 10 miljonus eiro - un nav pieļaujams, ka Japānas nodokļu maksātājiem būtu jāsedz šādas izmaksas. Tomēr Japānas Tūrisma aģentūra vienlaikus arī atzīst, - jau no paša sākuma esot bijušas zināmas šaubas, vai izdosies pārliecināt valdību par šāda finansējuma piešķiršanas nepieciešamību un pamatotību. Tagad valstij neatliekot nekas cits, kā mēģināt piesaistīt tūristus tradicionālākos veidos un cerēt, ka tūrisma nozare, kas pēc pavasara katastrofas piedzīvoja 50 % apgrozījuma kritums, atkal atgūsies.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bruņenes (Bruņu) muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
No muižas apbūves ir saglabājušies 19. gs. celtie staļļi, 2 laukakmeņu mūra saimniecības ēkas un pils. | Skatīt vairāk
 Raiņa māja Berķenelē Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Berķeneles pusmuižā ir pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.01.2026 - 23.01.2026 Ziemas aktivitātes Krāsavas novadā Krāslavas TIC
Vai meklē vietu, kur pavadīt ziemas dienas aktīvi un jautri? Krāslavas novads piedāvā plašas iespējas baudīt ziemas priekus gan ģimenēm, gan | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37942791sec.